3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

36. Paulina Stasik | Układ rytmiczny, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuUkład rytmiczny, 2015
36
Układ rytmiczny, 2015

Paulina Stasik

Układ rytmiczny, 2015

tempera żółtkowa, olej, płótno, 70 x 100 cm, opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
1 700 zł