3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

37. Katarzyna Kukuła | Królowe Lodów, 2012

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuKrólowe Lodów, 2012
37
Królowe Lodów, 2012

Katarzyna Kukuła

Królowe Lodów, 2012

olej, płótno, 140 x 180 cm, opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
3 000 zł