Varia® 43 / 18 września 2021

12. Otto Hamel | Wnętrze Dworu Artusa w Gdańsku

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Wnętrze Dworu Artusa w Gdańsku
Otto Hamel | Wnętrze Dworu Artusa w Gdańsku

Otto Hamel (1866 Erfurt-1950)

Wnętrze Dworu Artusa w Gdańsku

olej, sklejka, 40 × 29,5 cm
sygn. p. d.: Otto Hamel/Danzig/Artushof

Cena wylicytowana
8 500 zł