Varia® 43 / 18 września 2021

13. Hermann Effenberger | Młoda Włoszka przy kołowrotku, 1871 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Młoda Włoszka przy kołowrotku, 1871 r.
Hermann Effenberger | Młoda Włoszka przy kołowrotku, 1871 r.

Hermann Effenberger (1842 Lauban (Lubań)-1911 Rzym)

Młoda Włoszka przy kołowrotku, 1871 r.

olej, płótno, 45 × 34,5 cm
na krośnie nalepka z napisem: H. Effenberger/Rom/1871

Cena wylicytowana
3 200 zł