16 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 sierpnia 2019

30. Olga Pawłowska | Opuszczony dom, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne16 Aukcja Sztuki XXI wiekuOpuszczony dom, 2019
30
Opuszczony dom, 2019

Olga Pawłowska

Opuszczony dom, 2019

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie: 'PAW | ŁOW | SKA | 2019'

Cena wylicytowana
2 600 zł