66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

15. Olga Gralewska | Stairway to Heaven, 2014

aAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiStairway to Heaven, 2014
Stairway to Heaven, 2014

Olga Gralewska

Stairway to Heaven, 2014

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
1 600 zł