1. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 grudnia 2015

28. Natalia Rybka | Bez tytułu, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne1. Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, 2015
28
Bez tytułu, 2015

Natalia Rybka (ur. 1988)

Bez tytułu, 2015

olej, płótno, 140 x 110 cm, sygn. na odwrocie: NATALIA | RYBKA | BEZ TYTUŁU | 2015 | OLEJ NA PŁÓTNIE | 110 X 140

Natalia Rybka Ukończyła Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną w Bytomiu w 2007 roku. Aktualnie studiuje Malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem oraz scenografią teatralną (w latach 2012-2014 zaprojektowała i zrealizowała 8 scenografii do sztuk teatralnych). W 2015 została laureatką prestiżowych konkursów malarskich ?Artystyczna podróż Hestii? oraz ?Obraz roku?. Wybrane wystawy: 2015 ? wystawa zbiorowa konkursu ?Artystyczna podróż Hestii?, Warszawa; 2015 ? wystawa zbiorowa konkursu ?Obraz roku?, Galeria Dagma Art, Katowice; 2015 ? wystawa zbiorowa ?Figurama 2015?, Akademia Sztuk Pięknych, Wrocław; 2014 ? wystawa indywidualna, Klub Natura Art, Katowice; 2013 ? wystawa zbiorowa ?Nowy obraz/ Nowe spojrzenie?, UAP, Poznań; 2012 ? wystawa zbiorowa ?Granice rysunku?, Poznań.
Cena wylicytowana
4 600 zł