1. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 grudnia 2015

29. Renata Szyszlak | Powidoki, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne1. Aukcja Sztuki XXI wiekuPowidoki, 2015
29
Powidoki, 2015

Renata Szyszlak

Powidoki, 2015

technika własna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Renata Szyszlak Studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie na kierunku: Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych. Dyplom z malarstwa w pracowni prof. zw. Tadeusza Wiktora w 2001 roku. Obecnie zatrudniona jako prof. Uniwersytetu Rzeszowskiego w Zakładzie Rysunku na Wydziale Sztuki. W dorobku artystycznym 30 wystaw indywidualnych oraz udział w kilkudziesięciu wystawach i konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych w kraju i za granicą. Laureatka kilku nagród i wyróżnień krajowych i międzynarodowych, min. Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Międzynarodowego Triennale Malarstwa Regionu Karpat ?Srebrny Czworokąt 2012?, Nagroda Artystyczna im. Mariana Strońskiego- Przemyśl 2013, I Nagroda Równorzędna Itar 2012, 4th Mini Graphic World Show, Italy.
Cena wylicytowana
1 500 zł