53. naśladowca Gezy Meszoly'go (1844-1887) MN | Rozlewisko, 1928 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Rozlewisko, 1928 r.
53
Rozlewisko, 1928 r.

naśladowca Gezy Meszoly'go (1844-1887) MN

Rozlewisko, 1928 r.

olej, płótno, 52 x 85 cm, sygn. i dat. p.d.: A.Grinberg / 1928