54. Feliks Franicz (Franić) | Sanna, 1929 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Sanna, 1929 r.
54
Sanna, 1929 r.

Feliks Franicz (Franić) (1871-1937)

Sanna, 1929 r.

olej, tektura, 35 x 49 cm w świetle oprawy, sygn. i dat. p.d.: Feliks Franić/1929

Cena wylicytowana
3 500 zł