14 Aukcja Sztuki XXI wieku / 2 marca 2019

9. Monika Marchewka | Nowy dzień, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne14 Aukcja Sztuki XXI wiekuNowy dzień, 2018
Nowy dzień, 2018

Monika Marchewka

Nowy dzień, 2018

olej, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie: 'Monika Marchewka | "Nowy dzień" | 2018'

Cena wylicytowana
1 400 zł