14 Aukcja Sztuki XXI wieku / 2 marca 2019

9. Monika Marchewka | Nowy dzień, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne14 Aukcja Sztuki XXI wiekuNowy dzień, 2018
Nowy dzień, 2018

Monika Marchewka (ur. 1988)

Nowy dzień, 2018

olej, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie: 'Monika Marchewka | "Nowy dzień" | 2018'

Monika Marchewka
Malarka i animatorka. W 2013 ukończyła wydział malarstwa w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki (pracownia prof. Zbigniewa Sprychy). Brała udział przy produkcji filmowej „Twój Vincent” jako animatorka oraz supervisor. Aktualnie mieszka i pracuje w Gdyni. Wybrane wystawy: 2022 – „Powrót bogini”, Galeria Elektra, Warszawa; 2022 – „Pełnia”, Galeria Wieża Ciśnień, Konin; 2022 – „Złe sny”, Dwie Zmiany, Sopot; 2021 – „Spokojnie, nikt nie patrzy”, MCK, Bydgoszcz; 2018 – „Sposoby zwalczania burz i gradów”, Galeria NAmiejscu, Gdańsk; 2017 – „Trochę po staremu, całkiem od nowa”, Galeria Sztuka Wyboru, Gdańsk; 2016 – „Spisane na straty”, Galeria Dwie Zmiany, Sopot; 2015 – „Na moment przed. Chwilę po”, POPin Studio, Sopot; 2015 – „Niepokoje”, Galeria Żak, Gdańsk; 2013 – „Young Polish Art”, POSK, Londyn.
Cena wylicytowana
1 400 zł