olej, płótno, 100 x 135 cm, sygnowany p.d.: 'M | SĘTOWSKI' oraz na odwrocie: 'MIKOŁAJ SĘTOWSKI 2021', '"VICTORIAM"|100 cm x 135 cm| olej, płótno'