Varia 32 / 16 października 2019

65. Michał Sworzeń | Zakola rzeki

HomeAukcje archiwalneVaria 32Zakola rzeki
65
Zakola rzeki

Michał Sworzeń (1896-1969)

Zakola rzeki

olej, tektura, 21 x 26,5 cm, sygn. l.d.: M.Sworzeń

Cena wylicytowana
1 200 zł