Varia 32 / 16 października 2019

64. Ryszard Radwański | Stogi siana na polu, przed 1921 r.

homeAukcje archiwalneVaria 32Stogi siana na polu, przed 1921 r.
64
Stogi siana na polu, przed 1921 r.

Ryszard Radwański (1873 - 1948)

olej, tektura, 13 x 19,8 cm, sygn. p.d.: R.Radwański

Cena wylicytowana
1 400 zł