Aukcja Prac na Papierze: Sztuka dawna / 25 stycznia 2020

59. Michał Pociecha | Po kolędzie

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka dawnaPo kolędzie
59
Po kolędzie

Michał Pociecha (1852 Prokocim - 1908 Kraków)

Po kolędzie

akwarela, gwasz, papier, 23,5 × 17,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Pociecha

Cena wylicytowana
2 400 zł