Aukcja Prac na Papierze: Sztuka dawna / 25 stycznia 2020

60. Juliusz Holzmüller | Wyjazd na targ, 1908

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka dawnaWyjazd na targ, 1908
60
Wyjazd na targ, 1908

Juliusz Holzmüller (1876 Bolechów – 1932 Lwów)

Wyjazd na targ, 1908

akwarela, papier, 32,5 × 48 cm w świetle oprawy
sygn., dat. i opisana l. d.: Juliusz Holzmüller / 1908 / Wiedeń
na odwrocie oprawy nalepka Specjalnego składu ram, obrazów i luster z ul. Pańskiej 21 we Lwowie.

Cena wylicytowana
6 500 zł