Varia 27 / 19 grudnia 2018

118. Maurice Blond | Pejzaż z łanami zbóż

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Pejzaż z łanami zbóż
118
Pejzaż z łanami zbóż

Maurice Blond (1899 Łódź - 1974 Clamart)

Pejzaż z łanami zbóż

olej, tektura, 25 x 32,5 cm, sygn. l.g.: M.Blond

Cena wylicytowana
4 000 zł