Varia 27 / 19 grudnia 2018

119. Grzegorz Mendoly-Stefanoff | Cyganka

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Cyganka
119
Cyganka

Grzegorz Mendoly-Stefanoff (1898 – 1966)

Cyganka

olej, tektura, 40 x 29 cm, sygn. p.g.: G. Mendoly

Cena wylicytowana
3 500 zł