80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

34. Mariusz Kitowski | Łódź na wydmach, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiŁódź na wydmach, 2019
34
Łódź na wydmach, 2019

Mariusz Kitowski

Łódź na wydmach, 2019

olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Łódź na wydmach Mariusz Kitowski 2019

Cena wylicytowana
1 200 zł