75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

42. Mariusz Kitowski | Leśne bagno, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiLeśne bagno, 2018
42
Leśne bagno, 2018

Mariusz Kitowski

Leśne bagno, 2018

2018, olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 000 zł