75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

43. Kateryna Ocheredko | Nude, « Voile »

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiNude, « Voile »
43
Nude, « Voile »

Kateryna Ocheredko

Nude, « Voile »

2019, olej, płótno, 80 x 65 cm, sygn. p.d. i na odwrocie

Cena wylicytowana
1 100 zł