52. Mariola Świgulska | W miedzi ukryte, 2019

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.W miedzi ukryte, 2019
52
w-miedzi-ukryte-2019-mariola-swigulska

Mariola Świgulska

W miedzi ukryte, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 90 x 90 cm sygn. p.d.: Mariola Świgulska