52. Mariola Świgulska | W miedzi ukryte, 2019

Past auctionsMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.W miedzi ukryte, 2019
52

Mariola Świgulska

W miedzi ukryte, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 90 x 90 cm sygn. p.d.: Mariola Świgulska