80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

13. Mariola Świgulska | Kosmiczne igraszki, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiKosmiczne igraszki, 2019
Kosmiczne igraszki, 2019

Mariola Świgulska

Kosmiczne igraszki, 2019

technika własna, płótno, 120 x 80, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2019r

Cena wylicytowana
1 000 zł