80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

14. Rafał Kapica | Przed wschodem słońca, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiPrzed wschodem słońca, 2019
Przed wschodem słońca, 2019

Rafał Kapica

Przed wschodem słońca, 2019

olej, płótno, 100 cm x 100 cm, sygn. na odwrocie: 2019, Rafał Kapica „przed wschodem słońca”

Cena wylicytowana
1 000 zł