Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

72. Maria Dziopak | Widok na farę w Kazimierzu

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Widok na farę w Kazimierzu
72
Widok na farę w Kazimierzu

Maria Dziopak (ur. 1954)

Widok na farę w Kazimierzu

olej, płótno, 55 x 33 cm, sygn. na odwrocie monogramem wiązanym: MD

Cena wylicytowana
2 000 zł