Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

73. Władysław Jahl | Wioska z drzewami

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Wioska z drzewami
73
Wioska z drzewami - 1Wioska z drzewami - 2

Władysław Jahl (1886 Jarosław – 1953 Paryż)

Wioska z drzewami

olej, płótno, 78 x 56 cm, sygn. p.d.: Jahl
-kolekcja prywatna, Polska

Cena wylicytowana
13 500 zł