Varia® 45 / 15 grudnia 2021

98. Marc Chagall | Mistyczne ukrzyżowanie z albumu

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 45Mistyczne ukrzyżowanie z albumu
98
mistyczne-ukrzyzowanie-z-albumu-marc-chagall-795463mistyczne-ukrzyzowanie-z-albumu-marc-chagall-709506

Marc Chagall (1887 Łoźno k. Witebska-1985 Saint-Paul de Vence)

Mistyczne ukrzyżowanie z albumu

litografia barwna, papier, 35 x 50 cm w świetle passe-partout, sygn. I dat. na płycie p.d.: "1950/ Chagall/ Marc"

Cena wylicytowana
2 200 zł