Litografia kolorowana gwaszem, papier, 30 x 21 cm, sygn. na kamieniu l.d.: Kisling / Sanary / 1949
Ilustracja do: Héron de Villefosse, L'épopée bohémienne. Aux dépens d'un amateur, Paris, 1959