20 Aukcja Sztuki XXI wieku / 22 sierpnia 2020

19. Malwina Puszcz | #5896D8, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne20 Aukcja Sztuki XXI wieku#5896D8, 2020
5896d8-2020-malwina-puszcz

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#5896D8, 2020

akryl, płótno, 120 x 150 cm, sygnowany na odwrocie: 'Malwina | Puszcz | 2020.'

Malwina Puszcz
Cena wylicytowana
4 000 zł