21 Aukcja Sztuki XXI wieku / 23 stycznia 2021

16. Malwina Puszcz | #00B1CE, 2020

Strona głównaAukcje nadchodzące21 Aukcja Sztuki XXI wieku#00B1CE, 2020
Malwina Puszcz | #00B1CE, 2020

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#00B1CE, 2020

akryl, płótno, 120 x 150 cm, sygnowany na odwrocie: 'Malwina | Puszcz | 2020.'

Malwina Puszcz
Estymacja:
4 500 - 5 500 zł
Cena wywoławcza:
2 400 zł