Varia 24 / 30 czerwca 2018

30. Malarz nieokreślony | Portret dziewczynki

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Portret dziewczynki
30
Portret dziewczynki

Malarz nieokreślony (1 poł. XX w.)

Portret dziewczynki

olej, płótno, 40 × 30 cm
sygn. i dat. p. d.: M.P / 1916

Cena wylicytowana
800 zł