Varia 24 / 30 czerwca 2018

31. Leona Pliczkowska | Portret kobiety

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Portret kobiety
31
Portret kobiety

Leona Pliczkowska (2 poł. XIX w.)

Portret kobiety

olej, płótno, 46 x 37 cm
sygn. i dat. p.d.: Irena (?) Pliczkowska (?)/ Kraków 1882
ubytki i uszkodzenia w warstwie malarskiej;
Autorstwo według przekazu rodzinnego

Cena wylicytowana
2 400 zł