Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 listopada 2021

9. Maksymilian Novák-Zempliński | Z cyklu Incarnatio, 2014

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejZ cyklu Incarnatio, 2014
Maksymilian Novák-Zempliński | Z cyklu Incarnatio, 2014

Maksymilian Novák-Zempliński (ur. 1974 Warszawa)

Z cyklu Incarnatio, 2014

olej, płyta, 100 x 70 cm, sygnowany i datowany na odwrocie: 'M. Novak Zempliński | 2014'

Maksymilian Novák-Zempliński
Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach w kraju i za granicą.
Cena wylicytowana
60 000 zł