Fantasy Art Auction / 27 November 2021

9. Maksymilian Novák-Zempliński | Z cyklu Incarnatio, 2014

Past auctionsFantasy Art AuctionZ cyklu Incarnatio, 2014

Maksymilian Novák-Zempliński (ur. 1974 Warszawa)

Z cyklu Incarnatio, 2014

olej, płyta, 100 x 70 cm, sygnowany i datowany na odwrocie: 'M. Novak Zempliński | 2014'

60 000 zł