80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

66. Magdalena Konopka | Uwiedzenie, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiUwiedzenie, 2020
66
Uwiedzenie, 2020

Magdalena Konopka

Uwiedzenie, 2020

olej, płótno, 135 x 135 cm, sygn. p.g.: M. KONOPKA 2020

Cena wylicytowana
4 000 zł