80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

67. Dorota Kwiatkowska | Usiądź, zatańczę, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiUsiądź, zatańczę, 2019
67
Usiądź, zatańczę, 2019

Dorota Kwiatkowska

Usiądź, zatańczę, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn.: p.d.: dk

Cena wylicytowana
1 500 zł