11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

21. Magdalena Kirklewska | Ciało XIX z serii "Autopsja", 2015

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuCiało XIX z serii "Autopsja", 2015
Ciało XIX z serii

Magdalena Kirklewska (ur. 1990)

Ciało XIX z serii "Autopsja", 2015

olej, płótno, 155 x 120 cm, sygn. na odwrocie: MAGDALENA | KIRKLEWSKA | 2015

2015 – wystawa indywidualna „Autopsja”, Zatoka Sztuki, Sopot
2015 – wystawa zbiorowa „Wielkie otwarcie WL4”, WL4 – Art Space, Gdańsk
2015 – wystawa zbiorowa „Najlepsze Dyplomy ASP”, Wielka Zbrojownia, ASP Gdańsk (dyplom nagrodzony II Nagrodą Publiczności)

Magdalena Kirklewska Absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom z wyróżnieniem obroniła w 2015 r. w pracowni prof. Mieczysława Olszewskiego, aneks z rysunku w pracowni prof. Romana Gajewskiego. Wybrane wystawy: 2015 ? Indywidulana wystawa malarstwa ?Autopsja?, Zatoka Sztuki, Sopot; 2015 ? Wystawa zbiorowa ?Wielkie otwarcie WL4?, WL4 ? Art Space, Gdańsk; 2015 ? Indywidualna wystawa malarstwa ?Malarstwo - różnice gatunkowe - część III: Magdalena Stępnicka?, Galeria ASP, Gdańsk; 2015 ? Wystawa zbiorowa ?VII Ogólnopolska Wystawa Najlepszych Dyplomów Akademii Sztuk Pięknych? (II Nagroda Publiczności), Wielka Zbrojownia, Gdańsk; 2015 ? ?Targi Sztuki, Designu i Idei?, Międzynarodowe Targi Gdańskie, Gdańsk; 2015 ? Wystawa zbiorowa ?Wszystko na nic?, Europejska Noc Muzeów, Wielka Zbrojownia, Gdańsk; 2014 ? Wystawa pokonkursowa ?VII Konkurs Malarski Zadra 2014?, Galeria Zadra, Warszawa; 2014 ? Wystawa zbiorowa ?Re-Akcje 2?, Mała Zbrojownia, Gdańsk.
Cena wylicytowana
1 500 zł