olej, płótno, 155 x 120 cm, sygn. na odwrocie: MAGDALENA | KIRKLEWSKA | 2015
2015 – wystawa indywidualna „Autopsja”, Zatoka Sztuki, Sopot
2015 – wystawa zbiorowa „Wielkie otwarcie WL4”, WL4 – Art Space, Gdańsk
2015 – wystawa zbiorowa „Najlepsze Dyplomy ASP”, Wielka Zbrojownia, ASP Gdańsk (dyplom nagrodzony II Nagrodą Publiczności)