64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

69. Magdalena Karwowska | Miasto no 160, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiMiasto no 160, 2016
69
Miasto no 160, 2016

Magdalena Karwowska

Miasto no 160, 2016

technika własna, akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł