66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

20. Magdalena Karwowska | Miasto 350, 2017

Aukcja dziAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiMiasto 350, 2017
Miasto 350, 2017

Magdalena Karwowska

Miasto 350, 2017

akryl, technika własna, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 800 zł