25 Aukcja Sztuki XXI wieku / 20 października 2021

3. Magdalena Dreścik | Kod, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne25 Aukcja Sztuki XXI wiekuKod, 2020
kod-2020-magdalena-drescik

Magdalena Dreścik (ur. 1992)

Kod, 2020

olej, płótno, 120 x 160 cm, sygnowany na odwrocie: 'M. Drescik 2020 "kod"'

Magdalena Dreścik Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w latach 2011-16. Obroniła dyplom z Malarstwa w pracowni prof. J. Modzelewskiego (aneks do dyplomu w Pracowni Sztuki w Przestrzeni Publicznej u prof. M. Duchowskiego). W 2016 roku została finalistką konkursu ?Promocje 2016? oraz zdobyła Grand Prix (ex-aequo) w ?Konkursie o Grand Prix im. Franciszki Eibisch?. Wystawy: 2016 ? wystawa pokonkursowa, ?Konkurs o Grand Prix im. Franciszki Eibisch?, Galeria Katarzyny      Napiórkowskiej, Warszawa; 2016 ? wystawa finalistów konkursu ?Promocje 2016?, Galeria Sztuki w Legnicy; 2016 ? wystawa finalistów konkursu ?Polygonum?, BWA, Bydgoszcz; 2016 ? wystawa dyplomowa, Fundacja Galerii Autonomia, Warszawa. Artystka obecnie mieszka i pracuje w Warszawie
Cena wylicytowana
4 600 zł