79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

52. Maciej Majewski | 5 Hours of Relaxing Beach & Calming Sounds Of the Sea

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej Sztuki5 Hours of Relaxing Beach & Calming Sounds Of the Sea
52
5 Hours of Relaxing Beach & Calming Sounds Of the Sea

Maciej Majewski (ur. 1963)

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. i opisany na odwrocie: Hours of Relaxing Beach & Calming Sounds Of the Sea - Maciej Majewski 2019

Cena wylicytowana
0 zł