79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

53. Eda Yukov | Alice, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiAlice, 2019
53
Alice, 2019

Eda Yukov

Alice, 2019

technika mieszana, płótno, 50 x 60 cm, sygn.p.d.: EDA YUKOV 2019

Cena wylicytowana
1 700 zł