106. Ludwik Maciąg | Konie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Konie
106
konie-ludwik-maciag

Ludwik Maciąg (1920 Kraków - 2007)

Konie

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: Maciąg