113. Ludwik Klimek | Obraz dwustronny: Akt / Muzykowanie na trawie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Obraz dwustronny: Akt / Muzykowanie na trawie
113
obraz-dwustronny-akt-muzykowanie-na-trawie-ludwik-klimek-1454293obraz-dwustronny-akt-muzykowanie-na-trawie-ludwik-klimek-1643087

Ludwik Klimek (1912 Skoczów - 1992 Nicea)

Obraz dwustronny: Akt / Muzykowanie na trawie

olej, taktura, 34 x 44 cm, sygn. z jednej strony p.d.: KLIMEK

Cena wylicytowana
4 000 zł