10. Ludwik Grabowski | Pejzaż zimowy

HomeAukcje archiwalneVaria 33Pejzaż zimowy
Pejzaż zimowy - 1Pejzaż zimowy - 2

Ludwik Grabowski (1884-1982)

Pejzaż zimowy

olej, płyta, 61 x 73 cm, sygn. p.d.: L GRABOWSKI

Ludwik Grabowski Ludwik Grabowski - malarz pejzażysta, studiował w Szkole Sztuk Pięknych w Warszawie 1911-1913. Wystawiał w Warszawskim Towarzystwie Sztuk Pięknych w latach 1919-1938. Po wojnie nadal malował, głównie pejzaże.