11. Leonard Winterowski | Pejzaż leśny

HomeAukcje archiwalneVaria 33Pejzaż leśny
Pejzaż leśny - 1Pejzaż leśny - 2

Leonard Winterowski (1868 Kraków - 1927)

Pejzaż leśny

olej, tektura, 37,5 x 52,5 cm, sygn. p.d.: Leonard Winterowski

Cena wylicytowana
4 000 zł