Varia® 43 / 18 września 2021

14. Louis Friedrich Sy | Portret młodej Warmiaczki, 1854 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Portret młodej Warmiaczki, 1854 r.
Louis Friedrich Sy | Portret młodej Warmiaczki, 1854 r.Louis Friedrich Sy | Portret młodej Warmiaczki, 1854 r.

Louis Friedrich Sy (1818 Anklam-1887 Gdańsk)

Portret młodej Warmiaczki, 1854 r.

olej, płótno, 59 × 50 cm
sygn. i dat. p. d.: L. Sy 1854

Cena wylicytowana
56 000 zł