69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

61. Lidia Wnuk | Selfie, 2017

HomeAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiSelfie, 2017
61
Selfie, 2017

Lidia Wnuk

Selfie, 2017

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.: L.WNUK 17

Cena wylicytowana
500 zł